ZPĚT NA NABÍDKY PRÁCE DOMA

Přívydělek s firmou Global3000

Dobrý den, spolupracuji s českou firmou, působící i na Slovensku, Polsku a Maďarsku. Máme celkem 14 partnerských eshopů plných různého zboží. Jsou to české cukrovinky, oříšky, koření, kosmetika, drogerie z Česka a Německa, knihy, doplňky stravy, oblečení od miminek po dospělé,... prostě zboží denní spotřeby. Na většinu zboží máme pro své členy slevy, plus provize z prodeje od firmy. Každé zboží má svoji bodovou hodnotu, každý bod má zas svoji finanční hodnotu pro vás.
Pokud si navíc tvoříte síť lidí, kterým děláte mentora, získáváte provize i z vaší struktury (z lidí pod vámi). Práce se nemusí vykonávat na ŽL, je možné i na dohodu. Máme spravedlivý systém odměňování, provize jsou již od první úrovně.
Jedinou podmínkou pro začátek je vyřídit si registraci, která stojí 250Kč. Je to jednorázový poplatek, za něj vy dostanete registrační smlouvu, brožurku s marketingovým plánem a vzorečky firmy Global3000. Pak můžete okamžitě začít pracovat. Já osobně se z uvedeného věnuj i hlavně cukrovinkám, zásobuji celé sídliště :-) a tvořím si síť lidí. Vše se dá zvládnout i s malými dětmi. Sama jsem na rodičovské dovolené a zvládám to v pohodě a s přivýdělkem jsem spokojená. Poplatek za registraci se mi vrátil hned první měsíc. Pokud máte zájem, nebo dotazy, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Alena Sladká

Odměna:
Dohodou
Lokalita:
Celá ČR
E-mail:
sladkaalena(a)email.cz

Rychlá odpověď na inzerát

Kontrola proti spamu:

Nepropásněte svoji šanci!

Buďte informováni o nových nabídkách a nechte si je bezplatně zasílat na svůj e-mail.
Dostanete od nás také užitečné rady, tipy a další prospěšné informace.

Copyright © 2023 inprace.cz, vytvořil daweb.eu, navštivte manuální práce z domu | Obchodní podmínky