ZPĚT NA NABÍDKY PRÁCE DOMA

Přiberte na kontě s tianDe!

Spolupracuji s korporací tianDe již rok a půl a provize ve výši 20.000Kč jsem měla za tři měsíce! Zvládnete to také!

Pokud si chcete opravdu vydělávat peníze - nemyslím tím prodej, ale provizní systém, který Vám do budoucna nastartuje finanční svobodu - napište!! Odstartovali jsme vánoční kampaň, je nejlepší doba začít!

Ti, kteří znají systém MLM, mohou mít i daleko větší peníze! Ale i nováčky rádi zaučíme, každý má možnost si zkvalitnit život :)

Máte právo vědět, o jakou firmu se jedná a jaký má sortiment - jak už jsem psala na začátku, jedná se o spolupráci s tianDe - korporace, která je ve 32 státech světa.

Sortiment je z části tvořen kosmeceutikou (pleťové řady, tělové soli, šampony, vlasové programy, zubní kartáčky a pasty aj..), ale také hlavně zdravím (fytonáplasti na bolesti různého typu, masážní chladivé a zahřívací gely, bylinné vložky, čaje aj.

Jedná se tedy o spotřební zboží, které běžně nakupujete každý měsíc v droge rii, supermarketu, či lékarně. tianDe vám dá slevu 1/3 na celý sortiment, pokud se rozhodnete zboží prodávat - marže je 54%.

Lišíme se tím, že výrobky obsahují vysoké % přírodních složek, protože jsou používány bylinky z Altaje, Číny a Tibetu, kde se tento sortiment také vyrábí. Ceny jsou dostupné pro každého a spolupráce s touto společností je bezkonkureční už jen proto, že má velmi silný provizní systém :)

Zaujalo Vás to? Pokud ano, napište mi co nejdříve a pustíme se do práce! Připište mi také své telefonní číslo, zdlouhavým mailováním nechci ztrácet čas, chci opravdu lidi, KTEŘÍ TO MYSLÍ VÁŽNĚ! Napište mi také, z které části republiky jste.

Těším se, krásný den Eva

Odměna:
15 000 Kč
Lokalita:
Celá ČR
E-mail:
eva.baarova(a)centrum.cz
Telefon:
602 717 023

Rychlá odpověď na inzerát

Kontrola proti spamu:

Nepropásněte svoji šanci!

Buďte informováni o nových nabídkách a nechte si je bezplatně zasílat na svůj e-mail.
Dostanete od nás také užitečné rady, tipy a další prospěšné informace.

Copyright © 2024 inprace.cz, vytvořil daweb.eu, navštivte manuální práce z domu | Obchodní podmínky